Kontakt

Ing. Ján Džunko 
PROJEKT ELEKTRO

images 1    jan.dzunko@gmail.com
kontakt +421 908 31 81 34

IČO: 46052232

DIČ: 1083210612
Veľký Lipník 226, 065 33


Facebook

     Staňte sa našimi fanúšikmi 

     na Facebooku

     Podporte nas aj na facebooku

Partners

modneveci darcek logo


modniveci.cz


www.modischesachen.dewww.versabe.com
Anketa

Pri výbere solárnej zostavy by ste sa rozhodli pre
 
Projektovanie elektroinštalácií

Projektová dokumentácia elektrickej prípojky pre rodinné domy už od 99€*
viac info na 0908 318 134 alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

*V cene nieje zahrnutá tlač , doprava (ak je potrebná).

Ďalej ponúkame

  • Projektovanie verejných osvetlení
  • Projektovanie elektroinštalácií priemyselných objektov a hál
  • Projektovanie elektrických rozvodov nových obytných zón
  • Projektovanie bleskozvodov
  • Projektovanie elektroinštalácií rodinných domov pre územné a stavebné povolenie, porealizačný projekt elektroinštalácie potrebný pre kolaudáciu rodinného domu a iných objektov.
  • A iné....
Pre elektrikárov: Ak realizujete elektroinštaláciu a potebujete k nej projekt, neváhajte nás kontaktovať.  Ponúkame provízie za dodanú zákazku.

 
Vypracuvávame projektovú dokumentáciu vyhradeného elektrického zariadenia pre súkromné osoby ale aj živnostníkov elektrikárov a firmy. Číslo certifikátu 052/3/2011-EZ-P-E2-A. Odkaz

Sprievodná technická dokumentácia vyhradeného elektrického zariadenia sa spracúva v rozsahu zodpovedajúcom charakteru zariadenia a technickým požiadavkám. Súčasťou sprievodnej technickej dokumentácie je aj návod na bezpečné používanie, údržbu a podmienky na vykonávanie kontrol a prehliadok. Ináč povedané každý objekt musí mať zakreslený reálny stav elektroinštalácie v zmysle  zákona  605/2007 §5. Teda každá zmena elektroinštalácie musí byť zakreslená v projektovej dokumentácii. Za túto zmenu je zodpovedný investor.

Projektovú dokumentáciu tvorí projektová dokumentácia skutočného vyhotovenia elektrického zariadenia, na základe ktorej možno vykonať  odborné prehliadky, odborné skúšky a protokoly o určení vonkajších vplyvov alebo prostredí určené v technickej norme.